Kontakt oss 2017-03-17T21:26:55+00:00

Kontakt Folkets Strålevern

Se medlemslisten for direkte henvendelser, eller bruk kontaktskjema for generelle henvendelser.

Telefon:
21 53 70 39 kl. 8–16 alle hverdager

Postadresse:
Folkets Strålevern
Fjelkensvingen 10
1395 Hvalstad

Generalsekretær:
Sissel Halmøy: sissel@stralevern.org

Styreleder:
Thomas J. Middelthon: thomas@stralevern.org

Styremedlemmer:
Gunnar Aasegg: gunnar@stralevern.org
Beate Søgård: beate@stralevern.org
Mona Stuve: monast@stralevern.org
Lars Gran

Valgkomite:
Signe Winther: signe@stralevern.org
Inger Johanne Aasegg: inger@stralevern.org

Administrasjonssekretær:
Mona Ulateig: mona@stralevern.org

Nettsideansvarlig:
webmaster@stralevern.org

Navn

E-post

Emne

Melding